Fellne me goma per bmw x6 -x5

630 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me goma per bmw x6 -x5

Fellne me goma jan origjinale me vul t bmw
275/40/20 dhe 315/35/20
Info 045576555


Shpërndaje: