Fellne me Goma M+S 17 coll

500 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me Goma M+S 17 coll

Shes Fellnet me Goma komplet. Për Vw golf 5 dhe Opel Frontera . Modeli235/60-17 coll.
Te ardhura nga Gjermania.


Shpërndaje: