Gomma me Fellne

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Gomma me Fellne

Goma dhe fellne per Audi dhe Vw gomat jan po thuaj se te reja 2000 te kaluara gomat te dimrit te markes continental
Contiwintergrip dhe fellnet orgjinale Gjermane me dimenzione 205/55 R16


Shpërndaje: