Fellne

370 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne

Shes Fellne 17 inch, për Golf 5, audi, Me goma te verës 225.45.17. Viber +38349169205


Shpërndaje: