Shes Fellnet

850 EUR
730 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellnet

Shes Fellnet 18-she, per Golf 6,7 Gtd
Fellnet jane origjinale te ardhura nga europa Me goma te reja.
Bon dhe ndrrim me fellne 16/17-she!


Shpërndaje: