Shes fellne per Golf 4 pacifik Bora buba etj 16q

165 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellne per Golf 4 pacifik Bora buba etj 16q

Shiten fellnet pa goma 165 ero me doma 240ero
Auto Goma heta Prishtin
045 207 664 +377 45 207 664


Shpërndaje: