Shes bandash per Nisan 15q tel 045 207 664 Auto Heta Prishtin

90 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Nissan

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes bandash per Nisan 15q tel 045 207 664 Auto Heta Prishtin

shes bandash per nissan 15q
me 4 Vrima
qmimi 90ero


Shpërndaje: