U shiten

160 EUR
*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Opel

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Auto

  • Prishtinë

U shiten

205-45-16 fellnet jan shum te rujtune
Bojn per opel golf fiat etj....
Tel. +383 44 207 526


Shpërndaje: