Shes rretkapne 14 15 16q tel 045 207 664

25 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes rretkapne 14 15 16q tel 045 207 664

Shes rretkapne 14 15 16
tel 045 207 664 +377 45 207 664Viber
qmimi 25ero Fix
Auto Goma Heta.Prishtin


Shpërndaje: