Goma dhe Fellne me Zmadhues te Rrotave

150 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Diar

044189133
  • Fushë Kosovë

Goma dhe Fellne me Zmadhues te Rrotave


Goma dhe Fellne 17 Per Golf 4
Viti i prodhimit 2017
225/45/17
Zmadhuesit e Rrotave
Te parat 5mm
Te pasmet 15mm
150euro komplet


Shpërndaje: