Fellne me goma 245/40/18

280 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne me goma 245/40/18

Shes fellne me goma te dimrit 245/40/18,
Dy jane te reja dhe dy te perdorura.
Njera fellne eshte pak e krisur por mund te rregullohet, tjerat jane ne rregull.
per me shume:
Tel.+38344259756


Shpërndaje: