Shiten Shtopat per BMW E60 Facelift

420 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Aksesorë të jashtëm per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Getoar

  • Gjakovë

Shiten Shtopat per BMW E60 Facelift

Shiten shtopat per BMW E60 facelift modeli, shtopat jane te paperdorur dhe jane te ardhur nga Amerika ne paket. Jane te ri dhe origjinal OEM.

+377 45 548 557


Shpërndaje: