Shes/ndrroj fellnet RONAL

160 EUR
150 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes/ndrroj fellnet RONAL

Shes fellnet e markes RONAL prodhim gjerman . Fellnet jane 15-she ,jane shume te ruajtura dhe kane qene te vendosura ne veturen Mercedes A class dhe jane te pershtatshme edhe per vetura tjera si mercedes C class etj.
Çmimi eshte i diskutueshem!


Shpërndaje: