Fellne per vw golf.passat.touran

330 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne per vw golf.passat.touran

shs fellnet per vw golf 5,6,7, vw touran pasaat etjj 205/55/16
044628306


Shpërndaje: