Goma Continental '17

60 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Goma Continental '17

Shes dy goma Continental me dimensione, 215 55 17


Shpërndaje: