Shes Goma '15

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Goma '15

Shiten gomat 'Bridgestone' me dimensione 195/55/15 R.
Per me shume info, kontakto ne numrat e lartecekur.


Shpërndaje: