Fellne jeep

350 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Jeep

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne jeep

Shes ose ndrroj fellnet e jeep per gjipa te gjana te hjeshme teper plus shum te rujtne fellnet jon 255.50.17 qmimi 350 euro
+38345582853


Shpërndaje: