Shes fellnet me goma

370 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellnet me goma

Fellne me goma (195/65/15)


Shpërndaje: