Shitet Radio Pioner Firma me e Mir 045207664

50 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shitet Radio Pioner Firma me e Mir 045207664

Shitet Radio Pioner Firma me e Mir 045207664
Me Usb esht Poashtu edhe me Cd
Firma Orginale
Ngjendje te mir
e Sapo qmuntuar nga Vetura Qe esht ardh nga
Zvcirra
tel 045 207 664 +37745207664


Shpërndaje: