Shes fellne per audi vw 16coll me goma

290 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes fellne per audi vw 16coll me goma

Fellne orgjinal pa asni grith si t’reja me goma te dimrit 225/60/R16 shum pak te perdorura
+38345888332


Shpërndaje: