Shes goma me bandash + kapaka per audi vw R15

180 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Audi

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes goma me bandash + kapaka per audi vw R15

Bandash me goma te dimrit si t’reja vetem 2-3 muj te perdorne numer 195/60/R15

+38345888332


Shpërndaje: