Fellne 15

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 15

Shes fellne 195/65/15 me goma te dimrit , fellnet jane per Golf 6 jane vetem nje sezon te perdoruara jane te ardhuara nga Suedia,jane ne gjendje shum te rregullt si fellnet po ashtu edhe gomat.
Per me shume me kontaktoni ne kete numer telefoni 383 45 638 766


Shpërndaje: