Fellne dhe Goma 17 (të dimrit) për BMW

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Ferizaj

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne dhe Goma 17 (të dimrit) për BMW

-Fellne dhe Goma 17 (të dimrit) për BMW.
-Shumë pak të përdorura, pothuajse të reja.

Nr.Tel:049-861-111
Nr.Viber:+38344861111


Shpërndaje: