Shes goma dhe fellne

160 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Tjetër

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes goma dhe fellne

Shes goma dhe fellne te veres 195/50 R15 86V pak te perdorura ne gjendje shum te mire.

Per me teper kontakt 044202328


Shpërndaje: