Fellna

250 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellna

Shes fellneta 16 coll jon te ardhra prej zvicrres veq ni vit jon te perdoren jon per VW Golf 4,Passat,bore te
Qmimi 250


Shpërndaje: