Shiten fellnet me goma R16

250 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per BMW

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten fellnet me goma R16


Shes fellne Origjinal per BMW me goma M+S HANKOOK 205/55-R16 te dimrit te perdorura
5x112
Bmw 1, bmw 3, bmw 5, e46, e39, e60, e90, e91, e92, e93 etj,


Shpërndaje: