Shes Radion Golf 5-6

50 EUR


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Radion Golf 5-6

Radion e posedoj une ne makinen time Golf 6,eshte ne gjendje te rregullt,e re, pa asnje gervishtje
Permban Aux dhe Cd


Shpërndaje: