Fellge per Ford R 16

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Ford

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellge per Ford R 16

Fellne për Ford me 4 shrafa ne gjendje te rregullta me gjithe goma te reja te veres te vitit 2018
Gomat me Nr. 205 / 55 / R 16
jane te ballancuara dhe jane ne rregull skan nevoj per asnje investim vetem te vendosen ne veture !
per me shum kontaktoni ne viber :
+383 49 261 509
Faleminderit per mirkuptim !


Shpërndaje: