Fellne dhe Goma

*Çmimi me marrëveshje

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Vushtrri

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne dhe Goma

Shes Fellne,Bandash dhe Goma te ndryshme
prej nr te gomave 13 deri 17 te stines se veres dhe dimrit
Per ma shum kontakt
+ 383 49 261 509
Faleminderit per mirkuptim !


Shpërndaje: