Shes

1,200 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes

Shes fellnet per golf 6 ose vw 225/40/18


Shpërndaje: