Shiten Fellnet Orginal Per Opell

290 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Fellnet Orginal Per Opell

Shiten Fellnet Orginal Per Opell
Nr 17qe
Goma M+s 225 45 17
Te sapo ardhura nga austria
tel 045 207 664 +38345 207 664
qmimi 340euro Zbritje ne 290 Euro
Gjindemi Ne Prishtin1

Jon Per Opel Astra Opel Vectra Opel Corsa Opel Meriva etj


Shpërndaje: