Fellne Me Goma 18 Per Mercedes AMG dhe Seri 211

480 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Mercedes-Benz

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne Me Goma 18 Per Mercedes AMG dhe Seri 211

Shes Fellne 225/40 ZR 18 per Mercedes AMG 211
fellnet jan ogigjin per Mercedes jane te grrithura pak

Qmimi 480 €
Kontakti 045572771
Viber +3248 883 8841


Shpërndaje: