TAPACIRA PER MAKIN DHE RIPARIME

*Çmimi me marrëveshje


Kategoria
Aksesorë të brendshëm per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prizren

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


TAPACIRA PER MAKIN DHE RIPARIME

Bëjm te gjitha tapacerit e automjeteve në mënyrë profesionale me provoj pune 10 VJET
Tavanin
Dyert
Timonin
Marshin e Shpejtsive
Ulset e motorave të gjitha llojët
Gjindemi në Prizren afer shkolles "EMIN DURAKU" në lagjen "TABAKHANE" rruga "SHOTE GALICA " Nr 13.
Numri kontaktus :044779139 044 366 615
VIBER FACEBOOK ARBEN BYTYQI


Shpërndaje: