Shiten Fellnet 16 të modelit Borbet, së bashku me goma të veres Michelin.

290 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shiten Fellnet 16 të modelit Borbet, së bashku me goma të veres Michelin.

Fellne 16 me goma të verës për Audi, Golf VI, VII.


Shpërndaje: