Shes Fellne 15

210 EUR

* Çmimi i negociueshëm
Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Shes Fellne 15

Fellne me goma dimri te reja 195/65/15


Shpërndaje: