Fellne 18 gtd- golf 5,6,7 passat,touran etj.

470 EUR


Kategoria
Goma dhe Fellne per Volkswagen

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një autopjesë?
REGJISTRO SHPALLJEN


Fellne 18 gtd- golf 5,6,7 passat,touran etj.

Shes fellne 18 te reja te pa perdorura.
Tel/viber: +38344522014
Çmimi; 470€


Shpërndaje: