Jeep Wrangler i ri!


Jeep Wrangler i ri!

Foto te para te Jeep Wrangler kane dalur ne pah! Tek makina ne foto flitet per modelin Wrangler Unlimited.

Tek Wrangler i ri do te kete me siguri nje motorr 4 cilindrik i cili mund te prodhoje deri ne 300 kuajfuqi. Si nderrues do ote kete nje nderrues manual dhe nje nderrues automatik me 8 shpejtesi. Motorrizimi i kesaj makine do te jete nje motorr cilindrik 2 litersh dhe me siguri nje motorr V6 3 litersh Diesel.

Shpërndaje: