BMW seria 6 Grand Tourismo!


BMW seria 6 Grand Tourismo!

Nuk do te kete me BMW Grand Tourismo tek seria 5, por ne te ardhmen do te vije seria e re Grand Tourismo tek seria 6. GT-ja e re do te duket me shum sikur nje coupé dhe do kete nje kulm me te rrafshet.

Interieri do te ndryshoje ne forme se do te montohen me larte karrikat dhe keshtu do te kete me per 100 litra me shume vend. Makina nxe 610 litra me karrige te pasme ne kembe ndersa 1800 me karrige te ulura.

Shpërndaje: