Te gjitha infot rreth AUDI A8 D5 te re!


Te gjitha infot rreth AUDI A8 D5 te re!

Audi ka nxjerrur ne pah Teaser-videon e pare te modelit A8 D5. Fotot e para officiale tregojne se makina ka nje haube te gjate me drita te para te holla te inspiruara nga studia Prologue. Ne interier bie ne sy Vollani i ri dhe Cockpiti krejt digjital dhe shume pjese nga druri aluminin dhe chromakzente bijne elegance ne kete makine.

Ne pjesen e prapme te makines dallohen dritat e reja dhe spoileri i ri ndermjet dritave qe ka ardhur me designin e ri. Makina do te prezantohet tek premiera e filmit te ri te Spidermanit ku do te vozitet Spidermani ne te dhe ku do tregohet dhe vozitja pjeserisht autonome ne kolona.

 

Shpërndaje: