Familja e keshilltarit te Behxhet Pacollit i shpetojne mrekullisht aksidentit ne Suedi


Familja e keshilltarit te Behxhet Pacollit i shpetojne mrekullisht aksidentit ne Suedi

Naim Murseli, keshilltare i Behxhet Pacollit ka postuar ne rrjete sociale foton e aksidentit ku ishin te perfshire prinderit dhe motra e tij. Me poshte e keni postimin nga profili i tij se bashku me foto.

Falënderues Allahut që prindërit dhe motra ime i mbijetuan këtij aksidenti sonte në Suedi.

Shpresojme qe familja e zotri Murselit te jene shendosh dhe mire!

Shpërndaje:

Veturat në shitje