Vetura me qera Mercedes-Benz VianoKjo veture ka pasur 6571 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/09/2016 14:45

90 EUR në ditë
80 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Qmimet fillojne nga 19.99 euro
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
Info: www.vipline-ks.com
+38344 404 303
+38349 404 303


Shpërndaje: