Vetura me qera Renault ClioKjo veture ka pasur 3923 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/09/2016 15:41

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Start Price 19.99

Rent a Car VIP Line / Vetura me Qera / Qmimet fillojne nga 19.99euro
Ju ofron ofertat me te mira per veturat me te rehatshme, Me sigurime KASKO dhe sherbime 24/h
+38344 404 303
+38349 404 303


Shpërndaje: