Vetura me qera Volkswagen Golf IKjo veture ka pasur 671 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/10/2016 23:27

70 EUR në ditë


LLoji Viti
Kabriolet 1993

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Gollf I

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Airbag

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje: