Vetura me qera Volkswagen PoloKjo veture ka pasur 894 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/11/2016 13:54

25 EUR në ditë
175 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Imperial Rent a Car

  • Prishtinë
  • 049 77 88 44 / 045 200 208

Polo - Imperial Rent a car

GOLF VII - Rezervo tani dhe përfito nga zbritja prej 20%

Dergesa apo dorezimi vetures në aeroport ose hotel pa pagesë

24h Asistenc
Sigurim Full Casco
Free Km

Ne garantojm per cilësin e veturave tona!

📍Veternik përball Gorenje-s - Prishtinë
📞+386 49 77 88 44 + Viber
📞+377 45 200 208 + Viber

Siguria dhe komoditeti


  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje: