Vetura me qera Opel VectraKjo veture ka pasur 548 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/11/2016 13:15

25 EUR në ditë
140 EUR në javë


LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Kaçanik

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

lavdrim

 • Kaçanik
 • +377(0)45/627-517

Opel Vectra

Rent a Car "Premium"

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: