Vetura me qera Volkswagen TouranKjo veture ka pasur 1019 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/11/2016 20:38

30 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Liridon

 • Prishtinë
 • 044162048

Rent a Car

Vetura te mira , Cmime te lira
Rezervo tani :
Tel ; Viber : +377 162 048

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: