Vetura me qera Volkswagen TouranKjo veture ka pasur 689 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2016 12:02

1 EUR në ditë


LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Liridon

 • Prishtinë
 • 044162048

Rent a Car

Vetura te ndryshme , Vmime te lira
+377 44 162 048

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: