Vetura me qera Opel OmegaKjo veture ka pasur 1160 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/12/2016 23:54

20 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Anuari

 • Prishtinë
 • 049/045 566 071

Rent a Car Anuari

Ofrojm te vetura me qira lloje te ndryshme. ju mirpresum 24H.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: