Vetura me qera Opel OmegaKjo veture ka pasur 745 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/12/2016 23:19

30 EUR në ditë


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 23 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Kastrioti

 • Prishtinë
 • 045/049 566 071

Filluan ofertat e fund Vitit

Pershendetje. Klient te dashur ofroj vetura me qira lloje te ndryshme.kemi ne fund vit keni 2 vetura te njojta ne ofert nese merrni dyjat jan 49.99 per 24H

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje: