Vetura me qera Volkswagen Golf IVKjo veture ka pasur 1062 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/12/2016 20:40

25 EUR në ditë


LLoji Viti
Tjetër 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Liridon

 • Prishtinë
 • 044162048

Rent a Car

Vetura te ndryshme , Cmime te arsyeshme.
Viber ; 044162048

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: